Jump to content

Tassos Light Reef


tasso

Recommended Posts

Οι doctors παντα ηταν cool ψαρακια :)

Link to comment
Share on other sites

Νικο πρεπει να έχεις προηγουμενα με τους γιατρους ε? <_< Σου χτύπησαν Clam?

ναι Ευγενιε και μαλιστα οχι ολοι για αυτο λεμε προσοχη δεν ειναι απολυτο με τα ψαρια τιποτε ,και μενα μου την εκανε ο δευτερος τα εβαλε με το μεγαλο μου clam.
Link to comment
Share on other sites

να σται καλα παδια!!παντως μεχρι τωρα το clam ουτε καν το πλησιαζει!!με αρεσει που ειναι ψαρι που δεν καθετε σε μια μερια ολο ψαχουλευει....

Link to comment
Share on other sites

να σται καλα παδια!!παντως μεχρι τωρα το clam ουτε καν το πλησιαζει!!με αρεσει που ειναι ψαρι που δεν καθετε σε μια μερια ολο ψαχουλευει....

ναι ετσι κανει οπως ολα τα wrasse.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά έχω πάρει ένα baby sohal από την στιγμή που το έβαλα μέσα το blue tang και ένα από τα κλοον το έχουν πεθάνει στις ''φάπες'' αναγκαστικα να κλίσω τα φώτα μπας και το αφήσουν στην ησυχία του όπως και έγινε, τώρα άμα αφήσω τα φώτα για Κανά 8-9 ώρες κλειστά γιατί πρέπει να πάω δουλειά θα έχω Κανά θέμα με τα κοράλλια λέτε?

Έγινε επεξεργασία - tasso
Link to comment
Share on other sites

Τασαρε μου ξερεις ποσο σε αγαπαω,σε λατρευω,σε συμπαθω,σε γουσταρω,σε παντρευομαι κτλ κτλ :usd::usd::usd: ,αλλα sohal σε αυτα τα λιτρα βρε και με αλλο tang μεσα?

Λογικο ειναι να πεσουν φαπες αλλα ειναι πολυ ανθεκτικο ψαρακι το συγκεκριμενο οποτε δεν θα εχεις προβλημα και να φαει μερικες.Να τα δω τα γατακια που του την πεφτουν τωρα τι θα κανουν οταν ξεψαρωσει που θα τα γλενταει :death:

Οπως ειπε και ο αγγελος,δεν θα εχεις κανενα προβλημα φιλε!

Πες οτι συννεφιασε για μια μερα στο tassos reef :dj:

Πως παει το ενυδρειο γενικοτερα?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω πάρει ένα baby sohal από την στιγμή που το έβαλα μέσα το blue tang και ένα από τα κλοον το έχουν πεθάνει στις ''φάπες'' αναγκαστικα να κλίσω τα φώτα μπας και το αφήσουν στην ησυχία του όπως και έγινε, τώρα άμα αφήσω τα φώτα για Κανά 8-9 ώρες κλειστά γιατί πρέπει να πάω δουλειά θα έχω Κανά θέμα με τα κοράλλια λέτε?

σωστα εκανες ,κανενα θεμα δεν θα εχεις Τασσο,μεγειες τρομερο υπεροχο ζωντανο.
Link to comment
Share on other sites

Τασαρε μου ξερεις ποσο σε αγαπαω,σε λατρευω,σε συμπαθω,σε γουσταρω,σε παντρευομαι κτλ κτλ :usd::usd::usd: ,αλλα sohal σε αυτα τα λιτρα βρε και με αλλο tang μεσα?

Λογικο ειναι να πεσουν φαπες αλλα ειναι πολυ ανθεκτικο ψαρακι το συγκεκριμενο οποτε δεν θα εχεις προβλημα και να φαει μερικες.Να τα δω τα γατακια που του την πεφτουν τωρα τι θα κανουν οταν ξεψαρωσει που θα τα γλενταει :death:

Οπως ειπε και ο αγγελος,δεν θα εχεις κανενα προβλημα φιλε!

Πες οτι συννεφιασε για μια μερα στο tassos reef :dj:

Πως παει το ενυδρειο γενικοτερα?

Μιχάλη αδερφεεεεεε δεν το περίμενα και τόσο πολύ από το blue tang λέω το ίδιο μέγεθος έχουν εντάξει θα είναι, πιο πολύ περίμενα από το yellow tang να κάνη κάτι αλά τίποτα... καλά το κλοον αφού το είχε δαγκώσει και τον πήγαινε περίπατο τρελάθηκα ε μετά έκλισα τα φώτα και αυτό ήταν .Σήμερα που γύρισα από την δουλειά κάπως καλύτερα το sohal είναι στην γωνιά αλλά το έχουν **********. το καλό είναι ότι δεν δέχεται επίθεση άλλο .Το ξέρω Μιχάλη πώς δεν κάνη για το ενυδρείο μου αλλά μέχρι να μεγαλώσει θα μεγαλώσει και το ενυδρείο μαζί!!! καταταλα το ενυδρείο το έχω γεμίσει γεμάτο φρακς sps μακάρι να τα δο δέντρα το όνειρο μου !

εγινε διόρθωση προσοχη στις εκφράσεις!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πως ειναι τα πραγματα ?,πρεπει να ηρεμησαν,τρωει ο μαγκας?

Νίκο κάπως καλύτερα τα πράγματα βασικά είναι σε ένα κυκλοφορητή πίσω πάνω σε γωνία βγαίνει έξω αλλά φοβάται και ξαναπάει πίσω στον κυκλοφορητή από επίθεση δεν δέχεται και τόσο κάπου κάπου από το blue tang και αυτό όχι όπως ήταν στην αρχή...από τροφή έριξα καταψυγμένη τσίμπησε λίγο και ο λόγος είναι επειδή φοβάται ακόμα...

Έγινε επεξεργασία - tasso
Link to comment
Share on other sites

Ριξε πολυ να τρωνε τα αλλα και μπροστα του να φαει και αυτος,μην αφηνεις τις μερες να περνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ριξε πολυ να τρωνε τα αλλα και μπροστα του να φαει και αυτος,μην αφηνεις τις μερες να περνουν.

ριχνω Νικο τα πραματα ειναι καλυτερα και τρωει κανονικα!!

Link to comment
Share on other sites

ριχνω Νικο τα πραματα ειναι καλυτερα και τρωει κανονικα!!

α μσλιστα πανεμορφος αλλα διαολος (δολοφονος)αλλο τανκ το ξεχνας Τασσο.Να τον χαιρεσε ειναι πανεμορφο ψαρι.
Link to comment
Share on other sites

τελικα εδωσα λαθος ονομασια για το ψαρι...ειναι το Clown Tang!!

Πειράζει που εγω μπερδεύτηκα; Ποιο τελικα ειναι το clown tang, το sohal;
Link to comment
Share on other sites

τελικα εδωσα λαθος ονομασια για το ψαρι...ειναι το Clown Tang!!

Clown tang τελικα ειναι ρε απατεωνα?? :usd::usd::usd:

Ακομα χειροτερα....δαιιιιιμονας λεμε :usd:

Μακαρι ολα να σου πανε καλα ρε τασο μου και απροβληματιστα!

Χαιρομαι που ηρεμησαν τα πραγματα και ξεκινησε να τρωει :jig:

Ειναι πανεμορφο ψαρακι!

Ρε τασο μου,δεν ξερεις οτι προτασεις οπως "το ενυδρείο το έχω γεμίσει γεμάτο φρακς sps" ΠΡΕΠΕΙ να συνοδευονται με φωτο??? :dj:

Λεεεεεγε τι πηρες!(η' μαλλον δειξε,χαχα)

Μακαρι φιλε μου ,να τα δεις δεντρα και να γινουν τοσο μεγαλα που να σε αναγκασουν να πας και σε μεγαλυτερο ενυδρειο γιατι ο clown(πρωτα ο Θεος) θα σε κανει σιγουρα ^_^

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...