Jump to content

Akridas Nano Reef


Akridas66

Recommended Posts

Το θεμα τις κλοπης ειναι σοβαρο και το μονο που λες εδω ειναι να ηταν εστω ασφαλισμενο,ευτυχως που δεν υπαρχει θεμα υγειας ,το ενυδρειο φτιαχνετε σε χρονο dt ,επειδη ο συνδυασμος σε σνεχωρησε ,σοκαρε ,χαλασε,κ.λ.π.μολις ηρεμησεις και βγαλεις ακρη με το οχημα και μετα ξανασχοληθεις με το ενυδρειο ,ολα θα γινουν,κοραλια θα βρεθουν....Κριμα,χαλαστηκα νυχτιατικα.

Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ βάστα γερά...θα ακουστεί κιτσ και κλασικό αλλά σημασία δεν έχει να πέσεις αλλά να σηκωθείς ξανα! Υπομονή και όλα θα πάνε καλύτερα!  :hocky:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λυπάμαι.....     μα όλα μαζί ?

Ξέρεις τι λένε όμως...κάθε εμπόδιο σε καλό.

Εύχομαι να σου έρθουν όλα τα καλά μαζεμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ψηλα το κεφαλι Αγγελακο!Εσυ να σαι καλα και ολα θα ξαναγινουν.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρεεεε

ολα μαζι σου εκατσαν

Για το ενυδρειο μην αγχωνεσαι οπως ειναι και παραπανω

κοραλια μπορεις να ξαναεχεις πολυ γρηγορα και περισσοτερα

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε λυπαμαι για το αυτοκινητο, τωρα το ειδα

Καλη δυναμη :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Αγγελακο γερα και ολα θα γινουν οπως παλια και καλητερα. Κουραγιο και δηναμη εσυ να εισαι καλα και ολα θα γινουν

Link to comment
Share on other sites

αδερφε μου ελπιζω και ευχομαι ολα να πανε καλα αποδω και περα...τα ενυδρεια και τα αμαξια γινονται κοιτα εσυ να εισαι καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και από μένα μία ευχή..

Να είσαι καλότυχος από εδώ και πέρα!!! Να προσπαθείς πάντα να κάνεις το καλό κ όλα θα φτιάξουν!

Αν και εγώ πιστεύω ότι και μόνο πώς ξυπνάμε το πρωί και αντικρίζουμε τον ήλιο.. είμαστε τυχεροί!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε, αγαπητε μου φιλε τωρα μολις διαβασα τι κακο σου συνεβη (εννοω με το αυτοκινητο)....

Δυστυχως στη ζωη οι αναποδιες ερχονται ολες μαζι για καποιο λογο, δεν ξερω γιατι?

 

Θα σου πω όμως κατι και δεν στο λεω ουτε καν για να σε παρηγορησω γιατι δεν το χρειαζεσαι....Μετα απο την μπορα ερχεται φιλε η λιακαδα.

Πιστεψε στον εαυτο σου και τις δυνατοτητες σου και προχωρα μπροστα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

φιλε Μιχαλη και φυσικα ολοι οι θαλασσινοι και μη φιλοι του AquaZone...!

 

εχω αποτραβιχτει και φενεται διοτι απο τον Απριλιο και μετα ειχα πολλες αναποδιες και "εμποδια" που δεν μου επετρεπαν να κανω το χομπυ μου οπως θελω και πρεπει και φυσικα με κρατησαν μακρυα απο συναντησεις και την γενικοτερη ασχολια μου με αυτο...

 

ειχα οικονομικα προβληματα, ερωτικα προβληματα και προβληματα νε τοων νομο(χαριτολογοντας αυτο). το τελευταιο ηταν στις 6/12 που με επιασε εναν πονος στην δουλεια και φοβηθηκα μην ηταν σκουληκοειδιτιδα. για να μην μακρυλογο εκατσα στο σισμανογλειο 10 ωρες κανονατς εξετασεις και τελικα επαθα μια φλεγμονη σε μυ και τωρα ειμαι με αναρωτικη και αντιβιωσης...

 

τελος του μηνα ληγει η συμβασει μου παλι και θα εχω ενα δυμηνο ξεκουρασεις, χαλαρωσεις και ανεργιας....

 

το ενυδρειο μου(για να επανελθω και σε αυτο) περναει μια φαση διαλυσεις μπορω να πω με αλγες και απταισιες να καληπτουν το μεγαλητερο ποσοστο του, τα ψαρακια μια χαρα ειναι αλλα χρειαστηκε να αποχωριστω την αγαπημενη μου Ντορυ(blue tang) καθως ο χωρος δεν της εφτανε και βλεψεις με την κατασταση μου για μεγαλητερο απλα δεν παιζουν...

 

οπως παει μαλλον θα γινει restart, ωστε να λυθουν μερικα προβλημα τεχνικα κατα βαση και να γινει καποια πραγματα που θελω, αλλα για την ωρα δεν εχω χρημα για να ριξω, δεν εχω χρονο και δεν μπορω να σηκωσω και βαρια πραγματα η ακομα ακομα να σκυψω....

 

οποτε θα παρακαλεσω για υπομονη, ολα θα γινουν σιγα σιγα, ευχαριστω για το ενδιαφερον που εχετε δειξει ολοι σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Αγγελε. Φίλε όλα θα πάνε καλά.ότι χρειαστείς εδώ είμαι εδώ είμαστε.όσο για το reef σου λίγο ο ένας λίγο ο άλλος θα το κάνουμε καλύτερο και μην το δεις ως χάρη γιατί όπως εγώ έτσι και άλλα παιδιά από εδώ μεσα σου χρωστάμε τα πρώτα σωστά βήματά μας.όπως σου είπα πάρε τα πάνω σου όλα θα πάνε καλά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά 'Αγγελε. Εύχομαι σύντομα να γίνεις καλά και να είσαι έτοιμος για το restart στο reefάκι σου. Η ακόμα καλύτερα στο πιο μεγάλο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

περαστικα Αγγελε

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε περαστικα και ολα τα αλλα γινονται.

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Αγγελε!!

Όποτε μπορείς και έχεις την δυνατότητα , τότε ξανασχολησε με το ενυδρείο σου

Εμείς πάντως θα σε περιμένουμε το συντομότερο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...