Jump to content

New Tsip Reef


Tsipouras

Recommended Posts

:-( οχι ακομα...και απο οτι βλεπω με το track number ειναι ακομα shangai!! Εβαλα και τους φακους!! Δημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Γιάννη , πολύ ωραία , φτιάξε και το σύστημα για να το κρεμάσεις και να μένει μόνο η σύνδεση του τροφοδοτικού.

Σου γράφει χρόνο παράδοσης;;

Link to comment
Share on other sites

Και το κρεμασμα εχω φτιαξει κ τους ανεμιστηρες εχω συνδεσει στην πλακετα...πανετοιμο!!ναι γραφει 16 φεβρουαριου με 13 μαρτιου!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ !!!!!!δηλ. μέσα σε ένα μήνα !!!!!! Ρε Γιάννη το τροφοδοτικό από Η/Υ πόσα Volt βγάζει;;;

Μάνο αν δεν κάνω λάθος, έως 12

Βάλε ρε Γιάννη φώτο να το δούμε και κρεμασμένο

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι στη τυχη τα 3 καναλια εχουν 80αριδες δλδ τα μπλε κ τ ασπρα και τ αλλα δυο 60αριδες.νομιζω δωδεκα κ εγω αλλα θα το κοιταξω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι έγραψες με αυτή την παραγγελία. Congrats και στον φίλο που σε εψησε. Τα έχω διαβάσει τα συγκεκριμένα και χαίρομαι πολύ που τα πήρες. Ανυπομονώ να το ανάψεις να μας πεις εντυπώσεις από την απόδοση του. Με έχει ψήσει πολύ αυτή η ψύκτρα. Ελπίζω να τα βγάλει τα λεφτά της. Από ευκολία σίγουρα τα έβγαλε. Έναν ενδοιασμο έχω για τους 60αρηδες φακούς στα κόκκινα και πράσινα αλλά θα το δεις στην πορεία. Να έχεις στο μυαλό σου αν ποτέ πάρεις συμπλήρωμα Led τα pc amber και lime. Καλό αναμα

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι έγραψες με αυτή την παραγγελία. Congrats και στον φίλο που σε εψησε. Τα έχω διαβάσει τα συγκεκριμένα και χαίρομαι πολύ που τα πήρες. Ανυπομονώ να το ανάψεις να μας πεις εντυπώσεις από την απόδοση του. Με έχει ψήσει πολύ αυτή η ψύκτρα. Ελπίζω να τα βγάλει τα λεφτά της. Από ευκολία σίγουρα τα έβγαλε. Έναν ενδοιασμο έχω για τους 60αρηδες φακούς στα κόκκινα και πράσινα αλλά θα το δεις στην πορεία. Να έχεις στο μυαλό σου αν ποτέ πάρεις συμπλήρωμα Led τα pc amber και lime. Καλό αναμα

Ελα Αντωνη ευχαριστω πολυ φιλε!οκ για τους φακους θα δουμε δεν ξερω κατα ποσο θα καταλαβω εγω αν θα ειναι οκ η οχι...ας δω πως θα παει με αυτα και για συμπληρωμα υπαρχει χωρος!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιάννη τώρα που το βλέπω πάνω από το ενυδρείο κατάλαβα πόσο μεγάλο είναι.

Γουάου, που θα έλεγε και ο Βαρουφάκης

Το τροφοδοτικό έχει track number να δεις που στην ευχή είναι;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για δες με αυτό http://www.17track.net/en/

Link to comment
Share on other sites

Αααα ωραιο φαινεται ρεεε

Τωρα αντε να το δουμε και αναμενο :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειδα αναμενο κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα...το θεμα ειναι πτι μ ηρθε το τροφοδοτικο.το κουμποσα κατευθειαν στην πλακετα αλλα τπτ...τελικα η πλακετα καηκε για αγνωστο λογο...μετα απο εποικηνωνια με τους αμερικανους τους εστειλα την δικια μ πισω κ μ στελνουν καινουρια.παρολα αυτα εκατσα κ συνδεσα καναλι καναλι με τα driver της meanwell και ειδα οτι ειναι ολα σωστα συνδεδεμενα κ δουλευουν!!Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Καθε εμποδιο για καλο ,λιγο αναμονη ακομα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο είναι αναμμένο για βάλτο πάνω στο ενυδρείο να δούμε χρώματα.

Το τροφοδοτικό πόσα volt δίνει στην έξοδο και πόσα θέλει η πλακέτα για να δουλέψει;;;;

Link to comment
Share on other sites

48volt βγαζει το τροφοδοτικο και τοσα θελει και η πλακετα...δεν ξερω τι δεν πηγε καλα...μπορω να το μαστορεψω να δουλεψουν μεχρι 3 καναλια ετσι χωρις την πλακετα για να το βαλω πανω στο ενυδρειο αλλαθα περιμενω να τα βαλω ολα για να τα δω...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη να ερθει το καινουργιο με το καλο Τσιπουρα!

Μηπως εβαλες αναποδα συν πλην;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...