Jump to content

Κινέζικη Vortech Μρ40 Με Look Τunze?


Recommended Posts

ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ η κουρευεις η δεν κουρευεις ζζζζζζζζζζζ χαχαχαααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εσυ δεν πηρες απαντηση μουσιτσα?

:bigemo_harabe_net-134:

τί υποννοείς; :bigemo_harabe_net-134:

ότι θέλω ξύρισμα! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

τί υποννοείς; :bigemo_harabe_net-134:

ότι θέλω ξύρισμα! :bigemo_harabe_net-74:

Ο Στράτος από πάνω, σε δυο λεπτά είσαι έτοιμος….. :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

τί υποννοείς; :bigemo_harabe_net-134:

ότι θέλω ξύρισμα! :bigemo_harabe_net-74:

ελαααααααα ο καλος μπαρμπερης!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τί υποννοείς; :bigemo_harabe_net-134:

ότι θέλω ξύρισμα! :bigemo_harabe_net-74:

Εσενα θα σε κουρεψουμε γουλι και θα σε εχουμε για δηγμα.Το πριν και μετα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εσενα θα σε κουρεψουμε γουλι και θα σε εχουμε για δηγμα.Το πριν και μετα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Αν μπορέσετε να με πιάσετε! :bigemo_harabe_net-128:

Link to comment
Share on other sites

αν την βάλεις πάνω δεν νομίζω να δούμε αποτελέσματα :bigemo_harabe_net-134: αλλά μέσα θα είναι άλλο πράγμα :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Απο τα Jumbo την πηρες?! φαινεται η jumboσακούλα!!! χαχαχαα Ολες οι φωτογραφιες εξεταζονται και σκαναρονται pixel pixel...κι εσυ μου ανεβαζεις κλειστο κουτι?!?!?!?!!?!? Διορθωσε το γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

Απο τα Jumbo την πηρες?! φαινεται η jumboσακούλα!!! χαχαχαα Ολες οι φωτογραφιες εξεταζονται και σκαναρονται pixel pixel...κι εσυ μου ανεβαζεις κλειστο κουτι?!?!?!?!!?!? Διορθωσε το γρηγορα!

Τι παρατηρησες Θεε μου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα την δοκιμάζω στο γλυκό που έχω εδώ στο γραφείο.1.20 ενυδρείο και σηκώνει περίπου 20 πόντους κύμα......θα τον κάνει τον κύβο σαλάτα....!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! τί πρόσεξες!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!!! Στην πιο χαμηλη ενταση σηκωνε κυμα?! Κακο αυτο για οποιον την θελει να δουλευει σαν slave...

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν την παρείγγειλες με την ευρωπαϊκή πρίζα;

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!!! Στην πιο χαμηλη ενταση σηκωνε κυμα?! Κακο αυτο για οποιον την θελει να δουλευει σαν slave...

Όχι στην πιο χαμηλή....στην πιο υψηλή σήκωνε κύμα 20 πόντους σε 1.20 ενυδρείο.....το κακό είναι ότι στο on off mode για κυματισμό,δουλεύει μόνο με 8000l/h.....πάντως στον κύβο θα κάτσει κουτί....!

Link to comment
Share on other sites

αν την βάλεις πάνω δεν νομίζω να δούμε αποτελέσματα :bigemo_harabe_net-134: αλλά μέσα θα είναι άλλο πράγμα :bigemo_harabe_net-82:

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

αντε Κωστα.....τραβα ενα βιντεακι να δουμε τι παιζει.......αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

Απο τα Jumbo την πηρες?! φαινεται η jumboσακούλα!!! χαχαχαα Ολες οι φωτογραφιες εξεταζονται και σκαναρονται pixel pixel...κι εσυ μου ανεβαζεις κλειστο κουτι?!?!?!?!!?!? Διορθωσε το γρηγορα!

Ρε αθεοφοβε Βαλεντινο,που επεσε το ματι σου; :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...