Jump to content

Akridas Nano Reef


Akridas66

Recommended Posts

Ελατωσε το ταισμα και δες τα φωσφορικα

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν εβρισκα τα υλικα, δεν ειχα χρονο να ψαξω καλα και γιατι ειμαι μικρος χωρις ιχνος υπομονης :D

Φοσφωτιεα εχω 0.03(salifert), γιατι Νικολα;; Τι ειδες;;

Link to comment
Share on other sites

Το πιασα!

Δημοσιευμένη  εικόνα

Δημοσιευμένη  εικόνα

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

Link to comment
Share on other sites

:spam: Η υπογραφή σου είναι όλα τα λεφτά :bow:

Το sent

Έγινε επεξεργασία - jimakosR21
Link to comment
Share on other sites

Τζιμακο εχω δυο υπογραφες :P μια του φορουμ και μια οταν στελνω απ το ταπατοκ, πια σου αρεσε;; Για το σπαμ δεν εχω θεμα, σαλουν ειμαστε :)

Γιωργινακο ευχαριστω!! :)

Καλε Δια, το ειδες το σαλιγκαρακι;; Ειναι νασαριους ή τιποτα αλλο;

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Τζιμακο εχω δυο υπογραφες :P μια του φορουμ και μια οταν στελνω απ το ταπατοκ, πια σου αρεσε;; Για το σπαμ δεν εχω θεμα, σαλουν ειμαστε :)

Γιωργινακο ευχαριστω!! :)

Καλε Δια, το ειδες το σαλιγκαρακι;; Ειναι νασαριους ή τιποτα αλλο;

"Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell.... "

:lolu:

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τεραστιο!! Απαπαπαααα....

Θα το αφησω να μεγαλωσει γιατι εχω την εντυπωση οτι η θα αλλαξει χρωματισμο και ειναι νωρις ισως ακομα για να ειμαστε συγουροι για το ειδος ακριβω, το μονο που βλεπω ειναο οτι ειναι νασαριους....

Στρατο υπαρχουν επιθετηκα ειδη νασαριους προς κοραλια;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τις ειναι αυτα που βγαζει το κοραλακι,σαν τριχες ειναι, την μια δεν εχει καθολου και την αλλη ειναι γεματο....

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Και σημετα εκανε αναδιαταξη, για να τα βλεπω καλητερα...

Δημοσιευμένη  εικόνα

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι αλγη? Εχεις αλλου τριχοειδη στο ενυδρειο σου?

Το στησιμο του βραχου αλλα και το συνολο του ενυδρειου σου (εννοω διαστασεις, εξοπλισμο, φωτιστικο κ.τ.λ.) μου αρεσουν παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω τριχοειδη, λιγο στα τζαμια, αλλα με κιγη προσπαθεια καθαριζεται και στου βραχους που φευγει σιγα σιγα μονοι της.... Σαν να βγαινουν απ το κορμο ειναι, αλλα μια εχει μια οχι, γενικα δεν με θελει αυτο το κοραλι σαν ειδος :P ολα τα αλλα πανε μια χαρα!

Ευχαριστω :) ακομα κανω προσθηκες και πρεπει να μπει και σαμπακι ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχει ομορφυνει παρα πολυ το ενυδρειο αγγελε :thumbsu: Ωραιος!

Αρχιζει και παιρνει "σχημα" σιγα σιγα!

Φτου φτου!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Μιχαλη :) με λιγη προσπαθεια θα γινει ακομα καλητερο :) ειναι και η παρεα βεβαια!!!

Σε λιγο λιγο φωτο ακομα, απο το iphone, εχετε λιγη ωρα να φερεται το κοληριο απ το ψυγειο :P

Link to comment
Share on other sites

Για κυκλοφορια κοιταω τωρα για εναν 1000ρι ακομα, μετα θα παω 3600 συνολο και αναλογα ποσο θα ειναι η επιστροφη απ το σαμπ(οταν μπει)...

Φωτο απ ντεϊτ!!

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Η florida εχει 4(!) στοματα, πριν κανα μηνα που την πηρα δεν ειχε, οι μοντιπορες προχωρισαν προς τον βραχο, λογικα φτιαχνουν βασει, το σαρκοφυτο μεγαλωσε και τωρα γυρναει σιγα σιγα, η jardinei εκεινπου την εβαλα ανοιξε κι αλλο, θελει πολυ χαμηλη κυκλοφορια, τα φραγκακια πανε πολυ καλα, απλα στην ακρο μου βγηκε μεγαλη η βαση που εκανα, δεν βαριεσαι!....

Τα ψαρουκια ολα υγειεστατα, ο μανδαρινος δεχαιτε συχνα(καθε 1μιση μηνα) ζωντανα κοπιποδα και το ταγκ εχει γινει διπλο..... Αυτα!!

Σχολια-παρατηρισεις οπως παντα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!! :) :) :)

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αυτο που λεγατε στο θεμα του Λυκου, αν ειναι καλη η παρεα, ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! :)

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφα ολα αγγελε και τα κοραλακια και ο ψαρις,το πας τραινο μπραβο και παλι, αντε βαλε και το σαμπακι και εισαι κομπλε :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Θα μπει μολις βρεθει αντλια επιστροφης, μονο αυτο εμεινε....εχθες αγορα ολα τα αλλα συμπρακαλα...

Οχι τιποτα αλλο, μεχρι τελους του μηνα ισως πιασω δουλεια, τιποτα δεν ειναι συγουρο μεχρι να πεσει η τζιφρα, αλλα ειναι ενα αποκουμπι :)

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο !! Μπράβο πανέμορφο το ενυδρείο σου!!!! Συγχαρητήρια!

Να το χαίρεσαι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...