Jump to content

Akridas Nano Reef


Akridas66

Recommended Posts

και τα καταφερα!

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σου ρε μαγκα Αγγελε αν εξαιρεσεις οτι μου κολαγε η εικονα και οχι ο ηχος,εξαιρετικη δουλεια,και πιστευω οταν ξεκινησει τελειωσες. :lolu: :lolu: :lolu: φυσικα πατεντα by Akridas.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο. ελπιζω να κανει δουλεια για να παρουμε και εμεις σειρα....

Link to comment
Share on other sites

Κολαγε και σε εμενα Νικολα γιατι ειναι hd και εκανε το youtube κατι διορθωσεις, λογικα αυριο θα ειναι οκ ....

Καλη η πατεντα;; Εφτιαξα αλλο απο αυτο που ειχα στις φωτο το πρωι γιατι ηταν μικρο και εκανε πολυ φασαρια οπως επεφτε το νερο, τωρα ακουγετε λιγο μονο η υπερχειληση....

Link to comment
Share on other sites

Κολαγε και σε εμενα Νικολα γιατι ειναι hd και εκανε το youtube κατι διορθωσεις, λογικα αυριο θα ειναι οκ ....

Καλη η πατεντα;; Εφτιαξα αλλο απο αυτο που ειχα στις φωτο το πρωι γιατι ηταν μικρο και εκανε πολυ φασαρια οπως επεφτε το νερο, τωρα ακουγετε λιγο μονο η υπερχειληση....

:thumbsu: :thumbsu: θα σου δουλεψει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Στην υπερχείλιση κάτι να βάλεις,σαν σιτα για να μην μπει τίποτα και βουλώσει

shit happens!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην υπερχείλιση κάτι να βάλεις,σαν σιτα για να μην μπει τίποτα και βουλώσει

shit happens!!!

+1000 δεν ξέρεις τι γίνετε ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Σκευτωμαι να φτιαξω κατι να μην φενεται σαν βλακεια οπως ειναι τωρα, αλλα πρεπει να παρω ενα εξαρτημα φ32 και να το πετσοκοψω....

Και για το ATS πειτε τιποτα;; Θα δουλεψει, ειναι καλο οπως το εφτιαξα;; Ειναι πολυ ευκολο να το φτιαξει με ενα κομματι σωληνα....

Link to comment
Share on other sites

και μετα μου λες ακριδας...ο μπομπ ο μαστορας εισαι :lolu: ομορφιες αγγελε μπραβο :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: δεν βλεπω το λογο να μην δουλεψει μια τραχια επιφανεια θελει, ροη νερου, και το καταλληλο φως ,αααα και λιγο βαρυτερο χερι στο ταισμα...

Link to comment
Share on other sites

και μετα μου λες ακριδας...ο μπομπ ο μαστορας εισαι :lolu: ομορφιες αγγελε μπραβο :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: δεν βλεπω το λογο να μην δουλεψει μια τραχια επιφανεια θελει, ροη νερου, και το καταλληλο φως ,αααα και λιγο βαρυτερο χερι στο ταισμα...

+1000

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το χερι ειναι βαρυ οπω και να 'χει, τωρα ομως θα παω χαλαρα γιατι δεν εχω σκιμμερ!

Η λογικη με το ats λεει οτι κανεις καλητερη δουλεια απ οτι με σκιμμερ, επειδη ειναι νεο ομως για μενα αυτο και επειδη εμεινα απο σκιμμερ για αλλους λογους θα το παω χαλαρα να συνελθει το ενυδρειο, ηταν βαρια η αναβαθμησει!

Επισης δεν εχω μια και αν δεν φυγει το deltec δεν παιζουν χρηματα για το tunze!

Ποσο καιρο κανει να παρει μπρος το ats;;

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

15 μερες σιγα σιγα εαν ο φωτισμος ειναι οκ και ειναι αγριο ,σιτα βαλε

Link to comment
Share on other sites

Σιτα στην υπερχειληση ή στο ατς;;

Εχω χαζεψει απ την δουλεια... Σορυ για τις χαζες ερωτησεις....

Link to comment
Share on other sites

εγω το σκιμμερ θα το εβαζα κρεμαστο οπως το ειχες πριν μεχρι να αρχισει το ats να κανει δουλεια αφου δεν χωραει στο σαμπ τουλαχιστον μεχρι να παρεις το tunze,το ats θελει το χρονο του απο οσα εχω διαβασει και θα φοβομουν να αφησω το ενυδρειο να τρεχει ετσι.στο σαμπ δεν μπορεις να το κρεμασεις αφου μεσα δεν χωραει??απειλησε το πως θα το σπασεις στην τελικη και θα μπει μονο του :lolu: :lolu: :lolu: σιτα στο ats,και κατι στην υπερχειληση για να μην μπει κανενας σαλιγκαρος και αφου το σαμπ ειναι και χωρις χωρισμα για την επιστροφη θα κανεις μπανιο στο σαλονι..

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι.ωραια παντεντα Αγγελε,θα δουλεψει γιατι να μην δουλεψει?Πολυ ωραιο το ενυδρειο και χωρας πολυ πραμα ακομα!!! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Πολυβιε(σωστα το εγραψα, ειμαι λιγο ανορθογραφος, ζητω κατανοησει :) )

Σιτα ανοξυδοτη κανει, γιατι εχω και μπαινει μπαμ μπαμ τωρα... Για την υπερχειλησει τωρα μαστορευω κατι, αφου δεν με αφηνεται να κατσω :P

Link to comment
Share on other sites

καλα αφου ειμαστε αρρωστακια ολοι μας :death: ...εγω οταν εβαλα πρωτη μερα το σαμπ αραξα με τις ωρες και το χαζευα...η γυναικα περναγε διπλα μου και κουναγε το κεφαλι λεγοντας παει αυτος τον χανουμαι :lolu:

Link to comment
Share on other sites

καλα αφου ειμαστε αρρωστακια ολοι μας :death: ...εγω οταν εβαλα πρωτη μερα το σαμπ αραξα με τις ωρες και το χαζευα...η γυναικα περναγε διπλα μου και κουναγε το κεφαλι λεγοντας παει αυτος τον χανουμαι :lolu:

:bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε σε ενα τζαμα και παρε τις πετανε η βαλε τουλι απο μπουμπουνιερα. ^_^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πλαστικη Νικολα;; Δεν ειναι ακριβη, πιο πολυ βενζηνα θελω να παω στον τζαμα σκεψου, δεν εχουμε πουθενα στην Λουτσα :P

Εχει και ο κολητος μου(αλουμηνας), απλα η βαζω τωρα ανοξυδοτη ή αυριο πλαστικη, απλα να ξερω να μην την βαλω γιατι με τρωνε τα χερια μου τωρα....

Link to comment
Share on other sites

Να κανω αλλη μια ερωτησει μηπως εχω κανει κατι λαθος, το εψαξα πριν ρωτησω αλλα δεν το βρηκα να αναφερετε πουθενα...

Ο θερμοστατης ειναι τωρα στο σαμπ, ο αισθητηρας του κοντρολερ στον main, ειναι σωστα ετσι ή πρεπει να κατεβει κατω;;

Γιατι εχω θεμα με την θερμοκρασια, δεν ανεβαινει πανω απ τους 26βαθμους, το ειχα 26.5 και επερνε στους 26 και τωρα αναγκαστηκα γιατι δουλευε αρκετες ωρες το εβαλα προσωρινα στους 26 και να περνει στους 25.5....

Ο θερμοστατης ειναι 150βατ και πριν ζεστενε μπαμ μπαμ....

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ποιος μιλαει, σου αρεσει η κατασκευη βρε βρε βρε... Σπαμερ!! :P

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...