Jump to content

My Reef Story


dimtsok

Recommended Posts

Πολύ όμορφη η νέα mille......

Link to comment
Share on other sites

Μητσάκο για βγάλε μια πιο κοντινή στην αριστερή acro..

παίδες το κοράλλι τα σπάει που το δα απο κοντά!

 

Μήπως τώρα που έγινες οfficial photographer θέλεις καποιον official manager? :P χαχαχα

 

petran halen αχχ το ξενιτεμένο μου clamακι.. αλλα πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικό μου θα ναι!!

Συνωμότησαν οι γιατροί για να ξενιτευτεί.. :P

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και να σου πω ρε φιλαράκι.. εχω κολλητό με DSLP pqw και δεν ξερω και γω τι ακόμα και εγώ αναιβάζω photos απο iphone?!?!?!?!?!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ααααα!!!

 

Εσύ εχεις ξεφύγει!

 

Τι auto mode και κουραφέξαλα!

 

Εσύ αγόρι μου είσαι καλλιτέχνης :bigemo_harabe_net-150:  !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σφαιρα παμε δημητρη!!!  και τρομερα χρωματα!!! προσεχε λιγακι το ασπρισμα στην mille, αυτη θελει πολυ φως και κυκλοφορια!  οσο για το clam!!δεν μιλαω!! ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ XAXAXAXAXAXAXAX!!!!!!!!!!!!!!! 

 

 

Καλοριζικα Δημητρη να σου πω με μια φωτο θα την βγαλεις?Για δωσε ενημερωση για την μεθοδο πως προχωρει?

 

 

Πολύ όμορφη η νέα mille......

 

 

Ααααα!!!

 

Εσύ εχεις ξεφύγει!

 

Τι auto mode και κουραφέξαλα!

 

Εσύ αγόρι μου είσαι καλλιτέχνης :bigemo_harabe_net-150:  !!!!

 

Ευχαριστώ παιδιά! Πέτρο το clam βλέπω να γίνεται μόνιμος κάτοικος του ενυδρείου......το ακούς φίλε Πάνο??? Κανόνισε να βγάλεις τον συνάδελφο γρήγορα! Νικόλα μου το ενυδρείο τρέχει δύο μήνες τώρα με τη μέθοδο και όλα τα σκληρά εκτός από μία mille έχουν πάρει πιο ανοιχτό χρώμα. Οχι κάτι το φοβερό αλλά έχουν ένα κλικ διαφορά. Τις τελευταίες ημέρες τα lps είναι στην καλύτερη κατάσταση που τα έχω δει ποτέ. Μόνη εξαίρεση μια πράσινη seriatopora η οποία την άκουσε από τις πρώτες κιόλας μέρες που ξεκίνησα την μέθοδο, οπότε και κατέληξε στον Πάνο και φαίνεται ότι ανακάμπτει. Κατά τα άλλα το κυάνιο εξακολουθεί να υπάρχει, εξαφανίστηκε όμως  εντελώς από το ένα νησάκι και ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Από συμπληρώματα οι μόνες αλλαγές είναι ότι έβαλα το zeostart στην δοσομετρική για να υπάρχει ισόποση δοσολογία όλο το 24ωρο και μείωσα τη δόση του κατά 30% περίπου μιας και παρατήρησα ότι στα τζάμια κάθε 3-4 ημέρες εμφανιζόταν καφέ βακτηριακό film..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οποιανου  ειναι πλεων το clam να το προσεχει!! clam ισον ΙΕΡΟ ΠΡΑΜΑ!!ΕΣ

ΕΣΕΙΣ οι δυο ειστε το καλυτερο διδιμο!! στη θεση σας θα εφτιαχνα ενα μεγαλο ενυδρειο συνετερικα!! ετσι και αλλιως μαζι τα εχετε !!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μητσάκο για βγάλε μια πιο κοντινή στην αριστερή acro..

παίδες το κοράλλι τα σπάει που το δα απο κοντά!

 

Μήπως τώρα που έγινες οfficial photographer θέλεις καποιον official manager? :P χαχαχα

 

petran halen αχχ το ξενιτεμένο μου clamακι.. αλλα πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικό μου θα ναι!!

Συνωμότησαν οι γιατροί για να ξενιτευτεί.. :P

 

Και επειδή δεν σου χαλάω χατήρι, μια κοντινή της acro. Το φραγκάκι αυτό είναι πραγματικά πολύ ωραίο και η φωτό δεν μπορεί να απεικονίσει τα αληθινά χρώματα του...ελπίζω να πάει καλά και να μεγαλώσει.

 

DSC_0058.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έχω εντυπωσιαστεί, να το χαίρεσαι!

 

Να σαι καλά φίλε μου!

 

οποιανου  ειναι πλεων το clam να το προσεχει!! clam ισον ΙΕΡΟ ΠΡΑΜΑ!!ΕΣ

ΕΣΕΙΣ οι δυο ειστε το καλυτερο διδιμο!! στη θεση σας θα εφτιαχνα ενα μεγαλο ενυδρειο συνετερικα!! ετσι και αλλιως μαζι τα εχετε !!!!!!!!!!!!

 

Χαχαχααχαχα!!!!! Νομίζεις δεν το έχουμε σκεφτεί????? Η διαφωνία είναι σε ποιανού σπίτι θα βρίσκεται!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τρομερο κοραλι μεγειες Δημητρη.

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή δεν σου χαλάω χατήρι, μια κοντινή της acro. Το φραγκάκι αυτό είναι πραγματικά πολύ ωραίο και η φωτό δεν μπορεί να απεικονίσει τα αληθινά χρώματα του...ελπίζω να πάει καλά και να μεγαλώσει.

 

DSC_0058.jpg

 

 

 

φιλαράκι, ακόμα και με αυτή τη DS.%$^ πως την είπαμε, χάνει απο την πραγματικότητα.. ΑΝΤΕ!! πήγαινε το σφαίρα γιατι εχω κρατήσει θέση για φραγκάκι ! ! ! :bigemo_harabe_net-66:

 

οποιανου  ειναι πλεων το clam να το προσεχει!! clam ισον ΙΕΡΟ ΠΡΑΜΑ!!ΕΣ

ΕΣΕΙΣ οι δυο ειστε το καλυτερο διδιμο!! στη θεση σας θα εφτιαχνα ενα μεγαλο ενυδρειο συνετερικα!! ετσι και αλλιως μαζι τα εχετε !!!!!!!!!!!!

 

αυτο είναι το θέμα Πετράν.. το πού θα είναι ! ! ! ! χαχαχα εκεί τα χαλάμε οταν ξεκινάει η κουβέντα :lol2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα δωματιο αναμεσα σας!!και μετα σας βλεπω να της παιζεται μεταξι σας ευκολαααα!!σιγουρα ομως τα σπιτια σας θα σας ξεχασουν!!χαχαχαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαι δύο ακόμα....

 

DSC_0069.jpg
 

 

DSC_0072b.jpg
 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Τραβα φωτο τωρα που εμαθες μηπως και το ξεχασεις χαχαχαχα μπραβο Δημητρη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το ενυδρείο!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνάμε την τέχνη, χαχαχαχαχαχα........δυο βραδυνές πριν λίγο

 

DSC_0001b.jpg

 

DSC_0003b.jpg
photo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Απίθανες!! :w00t: :w00t: :w00t: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απλα τουμπανο αδερφε πρεπει να το δω και απο κοντα :bow: :bow: :bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ!! Πάρα πολύ όμορφος ο κύβος σου... :bow:

Ζηλεύω..... :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κάτι, έχεις μάθει, αντε έλα  για καφέ το απόγευμα ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...