Jump to content

Akridas Nano Reef


Akridas66

Recommended Posts

Την εχω ακομα Παυλο, δυστηχος δεν θα δωθουν αυτον τον μηνα τα φραγκακια που φιλοξενη, παμε για τον επομενο....

Κριμα, αλλα τι να κανουμε, μεσα στο προγραμμα ειναι αυτα...

Αμα βρω καμια αλλη ιδια θα παρω παντως γιατι μου αρεσουν πολυ οι εφυλιες...

Link to comment
Share on other sites

Σταμο αμα ειναι ετσι και απλα καθαιτε και δεν το χρειαζεσαι θα το δεχτω με ανοιγκες αγκαλες που λενε...

Σ'ευχαριστω και μονο που το αναφερεις, ειναι λιγοι οι ανθρωποι στις μερες μας που δινουν απλοχερα ζωντανα-εξοπλισμο-βοηθεια, το θετικο ειναι ομως οτι το μεγαλητερο ποσοστο ειναι σε αυτο το φορουμ :) ειναι πραγματικα ευχαριστω αυτο!!

Σκεψου το πως μπορει να γινει και ενημερωσε με :)

Μιχαλακηηηη μουυυ!!! Που εισαι ρε ψυχη;! Ελπιζω να εισαι καλα!!!

Φιλαρακι αυτο το ρηφ εχει γινει "το παιδι του φορουμ", πολλα πραγματα και ζωντανα ειναι απο τους ανθρωπους που απαρτιζουν την μικροι μας κοινωτητα(την σκωτασα την λεξη)....

Ευχαριστω ολους για μια ακομα φορα αυτο το φορουμ για ολα :)

Αυτα ειναι λογια εκτίμησης, βαθιά και αληθινά.. Να σε καλα Άγγελε και μακάρι το παράδειγμα του ΣΤΑΜΟΥ να το ακολουθήσουν και αλλα παιδια. Η αλληλοβοήθεια ειναι που κανει το χομπι μας να ξεχωρίζει. Ολοι μαζι το παμε μπροστά :) Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Αγγελε.

κριμα για την εφυλια.

οποτε θες ερχεσαι και <<τσιμπας>> τρεις διαφορετικες εφυλλιες.

ολα για παρτη σου λεμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχεις ακομα πραγμα ρε θυριο;;

Ευχαριστω Κωστη!! Αλλα δυσηχος δεν υπαρχει χωρος για τιποτα πλεον, ηδη καποια τα αλλαζω θεση για να φενονται ολα...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ρε τον αγγελο

δεν χοραει να βαλει τιποτα στο ενυδρειο

του και εμεις.....

Ετσι Αγγελε παντα γεματο να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Για την ωρα τιποτα, σκευτομαι να παωσε θυρευτες, καποιες γαριδες και ισως και καποιο ψαρι, θα δηξει απ το τι θα βρω στα μαγαζια, ειμαι και στην αλλη ακρη της Ελλαδας :/

Link to comment
Share on other sites

Ε, κι εγω εβαλα δυο peppermint αλλα τιποτα. Εν τω μεταξυ, εκει που ειχα ενα-δυο απεκτησα 5-6 στο ιδιο σημείο..

Οπότε, πηρα σφυρι και καλεμι και εσπασα ολο το κομματι του βράχου που ηταν μαζεμένες. Αλλα σημερα ειδα αλλες δυο στο ιδιο σημείο που έσπασα!!

Το βράδι που θα τελειώσω τη δουλειά θα τον βγάλω ολο το βράχο και θα τον νεκρώσω...Δεν γινεται διαφορετικά..

Δες και για file fish αν και αυτο τσιμπάει και κοράλλια..

Link to comment
Share on other sites

Ε, κι εγω εβαλα δυο peppermint αλλα τιποτα. Εν τω μεταξυ, εκει που ειχα ενα-δυο απεκτησα 5-6 στο ιδιο σημείο..

Οπότε, πηρα σφυρι και καλεμι και εσπασα ολο το κομματι του βράχου που ηταν μαζεμένες. Αλλα σημερα ειδα αλλες δυο στο ιδιο σημείο που έσπασα!!

Το βράδι που θα τελειώσω τη δουλειά θα τον βγάλω ολο το βράχο και θα τον νεκρώσω...Δεν γινεται διαφορετικά..

Δες και για file fish αν και αυτο τσιμπάει και κοράλλια..

Θα σου φάνε τις απταισιες μόνο οταν πεινάσουν! Περιόρισε η αν δεν εχεις ψαρια μην ρίχνεις τροφή

Link to comment
Share on other sites

Οτι βρω πραγματικα, αν και παλι υπαρχει ρισκο να μην τις φαει ουτε το ψαρι... Θα δηξει :)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου φάνε τις απταισιες μόνο οταν πεινάσουν! Περιόρισε η αν δεν εχεις ψαρια μην ρίχνεις τροφή

ε, ας κανω υπομονή τοτε και θα δουμε. προς το παρον τρωνε τα παντα εκτος απο αιπτάσιες.. :D

Link to comment
Share on other sites

Για ασε για λίγες μέρες να πέσει πείνα και θα δεις πως ξαφνικά θα αρχίζουν να εξαφανίζονται οι απτάζιες :)

Link to comment
Share on other sites

Και γω ειχα απταισιες και με μια γαριδουλα στα 130 λτ μου τις εξαφάνισε ολες. Δοκίμασε αυτο με το φαγητο. Μην ρίξεις πολυ.

Έγινε επεξεργασία - submarine1981
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι λεει:

"Οχι στο σπιτι μου, εδω ειναι το σπιτι μου, εδω μενω εγω, σαν στο σπιτι σου"....

Αφιερωμενο στο snowflake μου!!

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οχο βρε, την τραχυφιλια αυτην την εχω απο τον μαιο αν δεν κανω λαθος, ο καινουργιος ψαρης ομως την εκανε σπιτι....

Link to comment
Share on other sites

Οχο βρε, την τραχυφιλια αυτην την εχω απο τον μαιο αν δεν κανω λαθος, ο καινουργιος ψαρης ομως την εκανε σπιτι....

σορυ φιλε τωρα το κατάλαβα!!

Φοβερη φωτό βρε! Μπράβο! :thumbsu:

Αυτος τωρα δεν πρόκειται να ξεκολησει απο κει. Θα πηγαίνουν πακέτο πλεον.

Τα reef τελικα μας εχουν παρει τα μυαλά! :D

Link to comment
Share on other sites

Ασε φιλε!!! Τωρα καθομαι λιωμα απ την δουλεια, πινω μια μπυρα, φουμαρω λιγο κλαρινο(ξεκινησα κανα μηνα τωρα το ηλεκτρονικο τσιγαρο και το λεω ετσι για πλακα) και σκευτομαι ποσα λαθοι εχω κανει, πως λυνονται και πως δεν θα τα ξανακανω στο μελλον....

Και φυσικα απολαμβανω την θεα!!!! Αααχχχχ!!! Πρεπει να αγαπας την θαλασσα, γιατι κινητε παντα!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μια απο τα ιδια φιλε, χαζευω την ανεμωνη με το κλοουνάκι, το σαρκόφυτο που εχει γινει πανέμορφο θηρίο και σκεφτομαι το επομενο ενυδρείο και τα λάθη που θα αποφύγω....

( το ηλεκτρονικό το κανω 2 χρόνια, προσπάθησε να το συνεχίσεις και θα δεις διαφορά απο το κανονικό τσιγάρο).

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι λεει:

"Οχι στο σπιτι μου, εδω ειναι το σπιτι μου, εδω μενω εγω, σαν στο σπιτι σου"....

Αφιερωμενο στο snowflake μου!!

1f82cbe063b7ee2ad10d4e3b098bcdea.jpg6c6994c9c8cbb42682717afa5cbba27c.jpg

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

Ρε τον μπαγάσα που πήγε και χώθηκε ! Ωραίο το ψαράκι Αγγελάκο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά μια τρελή φάτσα βρεεεεε :P . Αξιολατρευτος ο μικρός!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...