Jump to content

Kesabaran Reef - The Expansion


Digital Reason

Recommended Posts

Υπέροχες οι φωτογραφιες, υπεροχα και υγιεστατα τα κοραλια σου, υπεροχο το ενυδρειο σου να τα χαίρεσαι!!!! :jig: :jig:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώργο, σε καταπληκτική κατάσταση τα κοράλια σου και πολύ ωραίες φωτό!!!!!

:bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώργο, πολύ όμορφα τα κοράλλια σου !!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η φάση του θαλασσινού ενυδρείου τελικά είναι μια μεγαλη προκληση, απο την αρχη μεχρι το τελος, εαν υπαρξει τελος.

Στην διαρκεια που εχει καθε χομπυστας, στο να κραταει και να διατηρεί τα κοραλια και τα ψαρια του σε κορυφαια επιπεδα, αποτυπωνεται η επιτυχια (κατα την αποψη μου παντα).

Εγω είμαι ακομα σε πολυ αρχικο σταδιο και θα ηθελα σε βαθος χρονου, τα φραγκακια απο τις ακροπορες που φιλοξενω να φτασουν σε μεγεθος τετοιο, που να μπορω να χαριζω φραγκακια σε νεα μελη!

Ελπιζω, αν δεν υπαρχουν εξωγενεις παραγοντες και κυριως υγειας ή οικονομικοι να καταφερω να φτασω σε επιπεδα οπως εχουν καταφερει να φτασουν κορυφαία μελη του φορουμ.

Και παλι σας ευχαριστω!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η φάση του θαλασσινού ενυδρείου τελικά είναι μια μεγαλη προκληση, απο την αρχη μεχρι το τελος, εαν υπαρξει τελος.

Στην διαρκεια που εχει καθε χομπυστας, στο να κραταει και να διατηρεί τα κοραλια και τα ψαρια του σε κορυφαια επιπεδα, αποτυπωνεται η επιτυχια (κατα την αποψη μου παντα).

Εγω είμαι ακομα σε πολυ αρχικο σταδιο και θα ηθελα σε βαθος χρονου, τα φραγκακια απο τις ακροπορες που φιλοξενω να φτασουν σε μεγεθος τετοιο, που να μπορω να χαριζω φραγκακια σε νεα μελη!

Ελπιζω, αν δεν υπαρχουν εξωγενεις παραγοντες και κυριως υγειας ή οικονομικοι να καταφερω να φτασω σε επιπεδα οπως εχουν καταφερει να φτασουν κορυφαία μελη του φορουμ.

Και παλι σας ευχαριστω!

:bow::bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω εσενα ρε γιωργαρε!!!

Τρομερα κοραλια,απιστευτα χρωματα και γενικα υγειεστατη εικονα ενυδρειου!!!

Χαιρομαι αφανταστα το ποσο εχεις εξελιχθει και εσυ σαν χομπυστας αλλα και τα ενυδρεια σου :jig:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τα κοραλια σου είναι υπέροχα. Που τα βρήκες όλα αυτά? Να τα δεις να γίνουν δέντρα εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Τα περισσότερα SPS ειναι απο το Aquario μιας και εχει πανεμορφες και μοναδικες ακροπορες! Τα υπολοιπα απο Petsupermarket και Cosmozoo.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώργο!

Υπέροχα Κοραλία!

Την άλλη φορά θα έρθω να το δω από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Με μεγάλη μου χαρα οποτε θες μπορεις να ερθεις φιλε Διονυση!

 

Δεχεστε επισκεψεις?

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...