Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα ερθω σε λιγο γιατι ουτε φατσουλες δεν μπορω να βαλω

 

Μας αρκεί η δικιά σου φάτσα. Άντε περιμένουμε .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ξερω γιατι ελειψες τοσο καιρο φιλαρακι μαζευες οσο περισσοτερο ποτασιο μπορεις για να μας βγαλεις τα ματια εεε???.δε πιστευω να μπλεδισανε και οι σιλικονες  :lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα εννοειται νικολα απλα θα ειναι προβατο κ οχι αρνι

Και αυτό καλό είναι

post-53509-0-40546400-1461784385_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε μοντιπορες φυτρωσανε απο το πουθενα χαχαχα

 

Μπορει ομως να νομιζεις πραγματικα οτι ειναι μοντιπορες και να μην ειναι......

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες :jig:

 

Αρχικα σας ευχαριστω παρα παρα παρα παρα παρα παρα πολυ για τον ενδιαφερον φιλοι μου.Πραγματικα ειναι συγκινητικο-το λιγοτερο- γιατι δειχνετε το ποσο οικογενεια και παρεα ειναι το ΑΖ.

Γιατι το ιδιο ενδιαφερον δειχνετε-αι και οταν απουσιαζουν και αλλα παιδια για καποιο διαστημα.Το ιδιο οικογενειακο και φιλικο αποδεικνυεται το κλιμα οταν βοηθαει ο ενας τον αλλο υλικα η' με αποψεις/πληροφοριες η' εστω κανωντας η' ζητωντας ενα update.

Και σας ευχαριστω πολυ που παραμεινατε φιλοι μου παρα το γεγονως οτι ο καπεταν τρολλατος απεδειξε σε ολους "τι παιδι διαμαντι ειμαι" οταν υπερασπιστηκα τον εαυτο μου,το αζ και τους υπολοιπους η' την ενυδρειακη αποψη μου με επιχειρηματα!Ευχαριστω παιδες που παρα το ποσο παλιοχαρακτηρας ειμαι μου ξαναμιλησατε και παραμεινατε φιλοι μου :love:  :P

 

Εχουν γινει μαχες και συνεχιζουν να γινονται,προκειμενου να φευγουν απο το φορουμ ολοι οι προβληματικοι ωστε να κανουμε το χομπυ μας ολοι οι υπολοιποι με ενα χαλαρο/ευχαριστο τροπο και μεσα σε ενα αρμονικο και ηρεμο περιβαλλον.

Οποτε οταν δεν φευγει ο προβληματικος απο καπου το πιο ευκολο πραγμα ειναι να φυγεις εσυ για να βρεις την ηρεμια σου :thumbsu:

Ετσι εκανα κ εγω.

 

Γιατι να τσακωνεσαι η' να ανεχεσαι ανθρωπακια/τρολλακια οταν ουτε το ρευμα σου πληρωνουν αλλα ουτε και σου προσφερουν το παραμικρο?Χομπυ ειναι,δεν ειναι δουλεια που θα πρεπει να φαω στη μαπα τον φλουδα γιατι θα με πληρωσει.

Βεβαια στη τρολλατη φιλεναδα μου δεν της αρκει το οτι της προσεφερα ολοκληρο φορουμ(το οποιο με αγωνες,παρασκηνια,ιντριγκες εκανα βασιλειο μου οπως ειπε) αλλα απ'οτι ενημερωθηκα ασχολειται μαζι μου και αναφερεται σ'εμενα και σε αλλα φορουμ.

Παρα το γεγονως οτι δεν συμμετεχω σε κανενα φορουμ παγκοσμιως και πανελληνιως(ουτε καν το ιδιο το ΑΖ) εδω και 2-3 μηνες στα εξωτερικα αλλα και ενα μηνα+ εδω.Οποτε οχι απλα δεν ασχοληθηκα μαζι της αλλα της εδωσα και το ελευθερο να απογειωσει το χομπυ στα επιπεδα που μονο ενα τρολλ μπορει.....εστω και με copy paste,αντιγραφες γραπτων αλλων χομπυστων τα οποια δεν εχουν καν γραψει/πει ποτε(τωρα το κανει και με ελληνες),μονιμως και μονο με λινκ κτλ κτλ,με παντελης απουσια εμπειριας η' πραξης αλλα μονο θεωριας και μαλιστα ουτε καν δικης του κτλ κτλ...τι να πρωτοπεις...φτασαμε να φοβουνται οι ανθρωποι να γραψουν κατι μηπως και το οικοιοποιηθει ο τρολλμαν και το κανει επιχειρημα του βαζωντας τους σε αντιπαραθεση εν αγνοια τους,με παιδια που ουτε καν γνωριζονται μεταξυ τους :meh:

Βλεπω λοιπον οτι δεν σου αρκουν αυτα τρολλακο...και εχεις κομπλεξ μαζι μου....εδω ειμαι να στα λυσω...το εδαφος που σου εδωσα να απογειωσεις το χομπυ δεν σου αρκει...εσυ εχεις αλλα θεματα!

Αφου λοιπον δεν με αφηνεις να ησυχασω ουτε οταν απουσιαζω ΠΑΝΤΕΛΩΣ απο τα δυο φορουμ που γουσταρω και με πιανεις στο βρωμοστομα σου δημοσιως μαλιστα σε αλλα φορουμ,ειμαι εδω να στο λυσω το προβλημα μια και καλη :jig:

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν κανεις ενα φορουμ με τον γκουρου(τον οποιο υπεραγαπω γιατι πραγματικα οταν σε αποκαλεσε τρολλ σε σε βαφτισε με τον καλυτερο δυνατο τροπο,αληθεια τον ευχαριστω.Ειχε τρομερη εμπνευση και δεν κανω πλακα) και τους παλιους που καθαρισα.....να λετε οτι αερολογια θελετε....αν και θα τσακωθειτε μεταξυ σας στο τελος...οπως εγινε ολες τις φορες και γινεται ακομα....

Μηπως φοβασαι οτι θα πατε πιο βαθεια και απο τον τιτανικο?Οπως εγινε οταν το δοκιμασαν?????

Ρε λες να μην εχουν το προβλημα τελικα οι αλλοι και τελικα το προβλημα να εισαι εσυ,ο γκουρου η' οσοι εφυγαν η' τους εφυγαν?Για τσεκαρε το λιγο :excl:   :bigemo_harabe_net-78:

Και να πω την αληθεια θα συνεχιζα να απουσιαζω,γιατι οταν δινω το λογο μου τον κραταω....καπως ετσι κανουν οι σωστοι αντρες και αυτο του ειχα υποσχεθει....αλλα στον κακομοιρη του ελλειψα οπως ειπε και σκεφτηκα να του κανω το χατηρι να με ξαναδει.Μη παθει και κανενα στερητικο συνδρομο.Δεν μπορει χωρις φορουμ για να καλυπτει τα κομπλεξ του,του λειπω μαλλον και εγω.

Εδω ειμαι τρολλατε.....και μπορεις εκτος απο τους χαρακτηρισμους που μου δινεις πισω απο την πλατη μου αλλα και δημοσιως(παρα το γεγονως ειχα να κανω ποστ 3 μηνες στα "ξενα" και 1+ μηνα εδω και σε αφησα τελειως ανενοχλητο) εσυ μπορεις να με φωναζεις και "τσαφτσουφ23" γιατι θα σε παω τραινο οπου σε βρισκω!!!

Αφου δεν σου αρεσε το οτι δεν συμμετειχα σε κανενα φορουμ.....θα το παμε αλλιως...

Δυστυχως δεν μπορω να βαλω λινκ απο αλλο φορουμ...βασιστειτε στην οποια εκτιμηση μου εχετε παιδες οτι δεν λεω ποτε ψεματα οταν χρεωνω κατι....ο κυριος τρολλ σε αλλο φορουμ ειπε τα εξης...."Και στο αλλο φόρουμ στον κομπλεξικο που νομίζει, ότι τα ξέρει όλα, μόνο αυτός, λίγα του έγραψα! Πιο πολύ τον τσιγκλουσα για να εκτεθεί με τα ξεσπάσματα του. Φιλάκια γκουροβασιλια, μου λείπεις

Ειπαμε.....ειμαι αρκετα χαζος να αφησω φιλους,ΑΖ,RC κτλ για να μη σε τρωω στη μαπα.....οχι να μας γλεντησεις κιολας τρολλατε :bigemo_harabe_net-130: ....τοσο χαζος δεν ειμαι :blush:

Φυσικα αναλογα προβληματα δημιουργει σε ολα τα φορουμ στα οποια συμμετεχει αλλα αυτο δεν ειναι δουλεια μου....ασε που επειδη ειμαστε μια μικρη κοιωνια δυστυχως για το τρολλατο ολοι ξερουν οτι δημιουργει προβληματα,ιντριγκες και τσακωμους οπου και να γραφει....οποτε δεν χρειαζεται να πω κατι παραπανω.

Τα παιδια που παρακολουθουν ολα τα φορουμ εχουν απολυτη εικονα...

 

Ακολουθως παιδια να σας ζητησω χιλιες συγνωμες για την αργοπορημενη απαντηση/ανταποκριση στα μηνυματα σας.

Ουτε σας γραφω,ουτε αδιαφορω...ουτε κατα διανοια.Ξερω οτι το λεγατε για πλακα απλα το τονιζω για τις φιλεναδες μου.

Ο μονος λογος που απουσιαζα ηταν η υποσχεση που ειχα δωσει στο τρολλακι προκειμενου να απογειωσει το χομπυ και τα φορουμ μας.Αφου η τυπαρα ειναι γραμμενη και γραφει...η μαλλον "ταλαιπωρει"...ειναι η καταλληλη λεξη,τους χομπυστες σε οποιοδηποτε φορουμ τελειωνει σε .gr η' .com και ασχολειται με ενυδρεια καθως και αυτο που ανεφερα παραπανω,οτι οταν στα κανουν τσουρεκια δεν χρειαζεται να τσακωνεσαι η' να χαλας την ημερα σου....απλα την κανεις απο εκει που ειναι το προβλημα.

Αυτοι ειναι και οι μονοι λογοι που σας απαντησα τοσο αργα παιδια και γενικα απουσιαζα.

Αλλωστε με πολλλους απο εσας γνωριζομαστε μπορει και 10 χρονια και με ολους εχουμε συναντηθει οποτε θεωρησα πως δεν θα προσβληθειτε με το να να μην σας απαντησω.

Αν παρολαυτα καποιο παιδι θεωρησε οτι αδιαφορησα του ζητω συγνωμη :blush:

 

Οσον αφορα στο ενυδρειο πραγματικα εντυπωσιαστηκα!

Οσο δεν ακολουθουσα(ασχετα αν ημουν αρκετα χρονακια πριν απο αυτη εκει) την τρολλατη σε ολα τα φορουμ τα οποια υπαρχουν και ειναι γραμμενη και μεταλαμπαδευει τις γνωσεις ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ και μαλιστα χωρις να ξερει τι λενε και αν το εχουν πει.....το ενυδρειο πηγε μια χαρα!

Δεν πεθαναν κοραλια,δεν ραγισαν τζαμια,δεν μου κοψανε το ρευμα,εξακολουθησα να πληρωνω αυτα που αγοραζω,συνεχισα να χαμογελαω οταν βλεπω το ενυδρειο,να απολαμβανω το χομπυ με φιλους κτλ κτλ

Δεν το περιμενα......ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

Απιστευτο πραγματικα......

 

Περα πο την πλακα....αν και μερικα απο αυτα ειναι πολυ σοβαρα....ολα ειναι μια χαρα!

 

Εδω και κανενα 2μηνο περιπου εχω ξανα μεσα στο ενυδρειο την αγαπη μου,τον αχιλλεα :love:

Ολα τα αλλα ψαρακια δοθηκαν σε καλους φιλους και σε καλα ενυδρεια και κρατησα μονο τον αυτοκρατορα ο οποιος εχει μεγαλωσει αρκετα και τωρα ξεκιναει σιγα σιγα τη διαδικασια αλλαγης.

Εβαψα για πρωτη φορα,την πλατη του συγκεκριμενου ενυδρειου,μαυρη και εδειξε πολυ.Τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα.Η τρολλατη σιγουρα θα ηθελε αλλο χρωμα αλλα κριμα γιατι το ενυδρειο ειναι στο σπιτι ΜΟΥ και για τη λειτουργια του τα σκαω ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ!

Τα υπολοιπα σταθερα.Τα κοραλια μετα τα κλαδεματα που εκανα ξεκινησαν παλι αναπτυξη και σιγουρα τωρα που θα παιξω σε υψηλοτερη θερμοκρασια λογω καλοκαιριου,θα γινει πιο γρηγορη η αναπτυξη τους.

Ναι γιατι με πηγε πισω ολο αυτο το κλαδεμα αλλα που θα πει θα την διανυσει την αποσταση μεχρι να γινει οπως το φανταζομαι ρε γμτ

Κατα τ'αλλα ολα καλα και σταθερα.

 

Θα προσπαθησω να ανεβασω μερικες φωτο συντομα,να μην κανω και εγω οπως ο τρολλμαν τον υπερχομπυστα/υπεργνωστη χωρις φωτο :P

 

Και παλι παιδια χιλια συγνωμη για τις αργοπορημενες απαντησεις αλλα και πραγματικα σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και το ενδιαφερον.

Το ευχαριστω ειναι πολυ λιγο για να εκφρασει την εκτιμηση μου και ευγνωμοσυνη απεναντι στα προσωπα σας :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλιο welcome home φιλε!!!!Περιμενουμε εναγωνιως φωτο της ενυδρειαρας σου.Παρεπιπτοντως η στυλοφορα που μου εδωσες παει πολυ καλα.Οσο για τα αλλα,πιστευω δεν αξιζει ο κοπος...

Link to comment
Share on other sites

Αχ ευτυχώς Μιχάλη μου   γιατι μου τελείωνε το pappone και οπως σου ειπα..... εγω δεν λερώνω τα χεράκια μου με τις παλιοβρομιες :bigemo_harabe_net-141: !!!

 

Τώρα περα τις πλάκας κατι μου ελεγε μέσα μου οτι θα έγραφες σημερα !   Φαντάσου εδω στην χαζοχωρα που βρίσκομαι εκει που ειχε ήλιο άρχισε να χιονίζει :cold: !

 

Οπότε και εσυ σαν τα χιόνια ρε φίλε!

 

Τεσπα, ξέρεις πολύ καλά οτι μας έλειψες !

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες Μιχάλη φίλε και να σου ζήσει ο μικρός Αχιλλέας να τον χαρείς για παρα παρα πολυ καιρό !!οσο για το ενυδρειο σίγουρα θα φαίνεται διαμάντι περιμένουμε φωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Μιχάλαρα που σε? Αντε να δούμε καμιά φωτογραφία. Όσο για τα άλλα παλικάρια είναι μάλλον επιστήμονες του reef.

Link to comment
Share on other sites

Να ζήσει ο Αχιλλέας Μιχάλη! 'Ενα χορταστικό update γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον και ελπίζω για πολύ! :P

 

να χαίρεσαι το ψαράκι φίλε μου! ένας αχχιλέας είναι το χαρακτηριστικό της ενυδρειάρας σου, δεν γίνετε να λείπει! :)

Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε φίλε !

Μέχρι και ο Λύκος έγραψε !

Σε λίγο θα σου γράψει και ο Πάπας Βενέδικτος !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιχαλιο welcome home φιλε!!!!Περιμενουμε εναγωνιως φωτο της ενυδρειαρας σου.Παρεπιπτοντως η στυλοφορα που μου εδωσες παει πολυ καλα.Οσο για τα αλλα,πιστευω δεν αξιζει ο κοπος...

Ευχαριστω ρε γιωργαρε!

Μην ευχαριστεις ρε συ,ενα κοραλι ειναι δεν ειναι δα και κανενα νεφρο :usd:

Αυτο το σπανιο κοραλι για τα ελληνικα δεδομενα το ειχε φερει στο πρωτο swap ο sps4ever και να ειναι καλα ο ανθρωπος.Και το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να το μοιραζουμε μεταξυ μας......χωρις χρηματα,οπως το εδωσε κ εκεινος σε εμας.Χαιρομαι που παει καλα και πως να μην παει αφου ειναι στο ενυδρειο σου :thumbsu:

 

Για τ'αλλα ο κοπος αξιζει φιλε και πολυ μαλιστα γιατι μερικα ανθρωπακια νομιζουν οτι ειναι και εξυπνοι,ανωτεροι και γενικα νομιζουν οτι ειναι κατι αλλο απο αυτο που ειναι.

Ενω στην ουσια ειναι τρολλ με απιστευτα κομπλεξ....

Αντι να ασχολουνται με τα ενυδρεια τους μπας και τα κανουν της προκοπης ανοιγοντας λιγο τα ξεροκεφαλα μυαλα τους και να ξεχασουν τον εγωισμο τους,ασχολουνται με ιντριγκες-κουτσομπολια και γενικα με οτιδηποτε αλλο εκτος απο τις γυαλες τους.

Τεσπα τωρα καλα πλατσουρισματα,να δροσιστουν αυτοι και εμεις να κανουμε ηρεμα το χομπυ μας :thumbsu:

 

Αχ ευτυχώς Μιχάλη μου   γιατι μου τελείωνε το pappone και οπως σου ειπα..... εγω δεν λερώνω τα χεράκια μου με τις παλιοβρομιες :bigemo_harabe_net-141: !!!

 

Τώρα περα τις πλάκας κατι μου ελεγε μέσα μου οτι θα έγραφες σημερα !   Φαντάσου εδω στην χαζοχωρα που βρίσκομαι εκει που ειχε ήλιο άρχισε να χιονίζει :cold: !

 

Οπότε και εσυ σαν τα χιόνια ρε φίλε!

 

Τεσπα, ξέρεις πολύ καλά οτι μας έλειψες !

και εσεις μου λειψατε διονυση αλλα η προσωπικη μου γαληνη φιλε ηταν πιο σημαντικη εκει που ειχαν φτασει τα πραγματα :usd:  :usd:  :usd:

Αλλωστε δεν ημουν μακρυα απο την παρεα,απλα δεν ημουν στο φορουμ.

Και πραγματικα δεν θα ξαναερχομουν οσο ειχε τη δυνατοτητα το τρολλ να υποαρχει εδω μεσα αλλα ο κοριτσαρος αποφασισενα με ειρωνευεται και να με πιανει στο βρωμοστομα του και σε αλλα φορουμ οπου και φορτωσα ασχημα γιατι ειχα αφησει πολλα πραγματα προκειμενου να μην τον τρωω στη μαπα.

Τωρα απλα θα με ειρωνευεται σε μερη που δεν παρακολουθω πισω απο την πλατη μου,δεν πειραζει οπως τη βρισκει η καθεμια :thumbsu:

 

χαχαχα,αυτη τη φορα βλεπω ο πανος να σε ταιζει σε καβουρα :usd:

Εκτος αν ερθει παλι με το κουστουμι και δεν θα μπορει να τρεξει για να σε πιασει! :hysterical:

Να το κανονισουμε να εχει και τον τελικο οποτε να φαμε και πιτσες παλι :bigemo_harabe_net-95:

 

Καλός ήρθες Μιχάλη φίλε και να σου ζήσει ο μικρός Αχιλλέας να τον χαρείς για παρα παρα πολυ καιρό !!οσο για το ενυδρειο σίγουρα θα φαίνεται διαμάντι περιμένουμε φωτο!!!

Να'σαι καλα ρε τασαρε μου!

Ευχαριστω για τις ευχες.

Το ενυδρειο παει σχετικα καλα αλλα θα ειχαν μεγαλωσει ακομα περισσοτερο τα κοραλια αν δεν ειχε γινει το θεμα με τις νεκρωσεις στις ακρες αλλα δεν πειραζει ολα μεσα στο προγραμμα ειναι.

Θα βαλω μερικες φωτο το απογευμα που θα ανοιξουν τα φωτα και θα βαλω πιο πολλες οταν κανω τρην επομενη αλλαγη νερου,ωστε να εχω και μερικες απο πανω.

Για τον αχιλλεα τι να πω που δεν εχω πει γι'αυτο το ψαρακι :bigemo_harabe_net-158:  :bigemo_harabe_net-158:

 

Έλα ρε Μιχάλαρα που σε? Αντε να δούμε καμιά φωτογραφία. Όσο για τα άλλα παλικάρια είναι μάλλον επιστήμονες του reef.

Εδω βαγγελαρα μου,θα βαλω καμια φωτο το απογεθυμα.Μην περιμενεις και κατι φοβερο,εχει ακομα δρομο γμτ :hot:

 

Να ζήσει ο Αχιλλέας Μιχάλη! 'Ενα χορταστικό update γρήγορα!

Να'σαι καλα ρε λουκα μου,θα βαλω μερικες το απογευματακι!

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον και ελπίζω για πολύ! :P

 

να χαίρεσαι το ψαράκι φίλε μου! ένας αχχιλέας είναι το χαρακτηριστικό της ενυδρειάρας σου, δεν γίνετε να λείπει! :)

Να σαι καλα πανο μου,αφου ξερετε τι κολλημα εχω ρε σεις :hysterical:

Πραγματικα οταν το βλεπω νοιωθω υπερπληρεις ενυδρειακα.Ειναι σαν να εχω ολα τα ψαρια του κοσμου μαζι μεσα στο ενυδρειο.Τι να πω...αβυσσος....χαχα

 

Που ειναι οι φωτο μωρε μωρε

????

/??/

Το απογευμα θα βαλω μερικες απο τις τραγικες μου φωτο μωρε μωρε μωρεεεεεεε :hysterical:  :hysterical:

Ασε γιατι ημουν που ημουν τραγικος στις φωτο,εχουν ερθει τωρα ο γιαννης,ο βασιλης,ο δημητρης και κατι αλλοι που ξεχναω,  και εχουν κανει τωρα τις φωτο μου να φαινονται πιο πολυ με ζωγραφιες 5χρονου παρα με φωτο!

 

Τι θα γίνει ρε φίλε θα πάρουμε ματι;;

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα σου δειξω το δικο μου αν μου δειξεις το δικο σου :usd:  :usd:

Κατι τετοια δεν ελεγες στα κοριτσακια ρε απατεωνα οταν ησουν μικρος?

Θα βαλω το απογευματακι ωρε!

Δεν βαζεις και εσυ καμια να δουμε αν χωρανε ακομα τα κοραλια σου σε αυτα τα λιτρα?

 

Το καλο πραγμα αργει............

χαχαχα,οσο και να αργησω βασιλη μου δεν θα δεις κατι το φοβερο ρε συ.Εχει δρομο ακομα το ενυδρειο γμτ

Θα βαλω ομως μερικες το απογευματακι.

 

Έλεος ρε φίλε !

Μέχρι και ο Λύκος έγραψε !

Σε λίγο θα σου γράψει και ο Πάπας Βενέδικτος !!!!

χαχα,αυτο που το πας!!!!Μα ο παπας βενεδικτος ειναι ο λυκουργος :usd:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...